Центральна аптека м.Зіньків
Зіньківська земля
Наше місто
Зіньківщина
Фотогалерея
Відправити SMS
Оголошення
Мобільн.зв'язок
Погода
Розрах. відстані
Ел.магазин
Знайомства
Відео
Гороскоп
Форум
E-mail
Зв. зв'язок
 
https://posuda.ua посуда кастрюля купить.

Українська банерна мережа
Розміщення реклами
Цей сайт присвячений місту Зіньків! На нашому сайті у Вас є можливість познайомитись з містом, задати запитання його мешканцям, розмістити оголошення, відкрити поштову скриньку, привітати знайомих, відправити безкоштовне sms, та багато інших можливостей!


 

Сьогодні:
20:11:00
 

Поиск:

Санаторій «Сосновий бір»Адреса: Зіньківський район с. Власівка
Телефон: +380 53 532 40 41;
+380 53 539 24 17;
Сайт: sanatorij.com.ua
Проїзд: від автобусної станції м.Зінькова до санаторію «Сосновий бір» здійснюється автобусом, маршрутним та приватним таксі.

 

 


       Тихим голосом хвойного лісу і привітними усмішками професійного колективу відпочиваючих вітає казковий край "Соснового бору". Санаторій працює з 1969 року, має загальнотерапевтичний напрям, тут лікують хвороби опорно-рухової, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем, органів дихання. У 1998 році створено ще гастроентерологічне відділення на 50 ліжок з необхідною лікувально-діагностичною базою. У здравниці застосовують сучасні традиційні і нетрадиційні методи лікування, сполучені з правильним дієтичним харчуванням. Сьогодні "Сосновий бір" - це ціле містечко з новими корпусами, поліклінікою, обладнаний найсучаснішою апаратурою, водогрязелікарнею. На території лечебно-озоровітельного закладу існує джерело мінеральної води "Ташань", внесеної в каталог мінеральних вод. До послуг відпочиваючих - різноманітні культурно-розважальні програми.

        Унікальність здравниці забезпечується в першу чергу цілющим кліматом, що навіяний хвоєю, лікарськими травами і життєдайною водою. Це екологічно чиста зона! Ефективне застосування природних чинників в оздоровчому процесі, найсучасніші методи діагностики і лікування, помножені на творчі зусилля, професіоналізм, турботу, душевне тепло і щирість колективу, творять справжні дива.


Українська банерна мережа